Diaľnica k spokojným zákazníkom začína v GOREXe.

Prečo predávať práve motorky Voge

Vyhoď blinker smerom k nám a staň sa predajcom prémiových motoriek Voge.

Geniálny pomer cena–výkon

Mať v showroome mašiny Voge, to je ako ponúkať päťhviezdičkový hotel za cenu ubytovne. Niet sa čo čudovať, že je z týchto strojov konkurencia na prášky.

Fabrika na prémiové motorky

Voge je vlastná značka mega továrne Loncin. Tak, tak, je to tá, v ktorej sa vyrábajú motory alebo kompletné skútre pre jednu nemenovanú nemeckú značku. Povedzme si na rovinu, na svete asi neexistuje fabrika, ktorá by do špičkových technológií videla viac.

Neskutočne rýchly vývoj

Za 5 rokov vypustil Voge do sveta už 20 modelov. Na rok 2024 ohlásil 5 úplne nových motorov. Nie motoriek. Motorov! Poskladať novú mašinu so starým motorom, to vie a robí to každý. Ale 5 nových motorov za rok – kto iný niečo také dokáže?

Neopozeraný šmrnc

Nie každý chce túrovať motorku, ktorú má v garáži každý druhý sused. Voge nie sú tuctové krásky. Ponúkneš zákazníkom neokukaný šmrnc, na ktorý si fakt nemusia brať hypotéku.

Nizučká poruchovosť a mizivé promile reklamácií

Voge šliape ako hodinky. Vieš koľko reklamácií hlásia naši súčasní predajcovia? Nula nula prd. Bez srandy. A to aj napriek rozšírenej záruke, ktorú ako výhradný dovozca ponúkame ku všetkým strojom.

Mrkni na netuctové krásky od Voge

Keď sa nabažíš online galérie, skoč za volant alebo riadidlá a príď si tieto parádne mašiny vyskúšať k nám do Prešova alebo Benešova. Po teste, ak budeš chcieť, hodíme reč o prípadnej spolupráci.

Prečo do toho ísť s GOREXom?

Ľudská stránka

Pretože zápasiť máš s terénom na motorke, nie s obchodným partnerom.

Neprudíme

Nebudeme ti kecať do toho, ako majú vyzerať regály. Nebudeme ti kázať o tom, čo majú tvoji predajcovia nosiť oblečené. Nebudeme ťa posielať po čertoch, diabloch keď budeš niečo potrebovať. Všetko s tebou preberieme a vyriešime osobne, v pokoji a férovo.

Nekecáme

Na čom sa dohodneme, to platí. Podanie ruky, dohoda cez telefón, mejl alebo cez poštovného holuba, je pre nás svätá. Cez to nejde vlak. Ani motorka, skúter, nič.

Neblbneme

Teda, na mašinách blbneme tak isto ako ty, to je jasné. Ale nevymýšľame kraviny so zmluvami, reklamáciami a s ďalším papierovaním. Nie sme korporácia, ktorá pre každé čudnejšie prdnutie motoru tlačí nové lajstrá. Aj keď, jeden papier predsa len máme. Ako rodinný podnik sme členmi Asociácie malých a stredných podnikov. A čo je malé, to je milé. A v podnikaní šikovné.

Obchodná stránka

Lebo len z dobrých vzťahov účty nezaplatíš.
 

Nadštandardná marža

Fakt u nás dostaneš viac, ako je bežné. Ozvi sa a dozvieš sa viac.

Bonusy

Za dobrú platobnú morálku aj za počty predaných strojov ťa čakajú extra výhody.

Výhradný dovozca

Cez nikoho iného sa k mašinám od Voge na Slovensku nedostaneš. Aspoň nie ofiko a za veľkoobchodné ceny. Dokonca máme štempeľ aj od ministerstva vnútra na to, že sme akreditovaný zástupca značky VOGE v SR.

2 roky záruky naviac na naše triko

Bez podmienok! Neriešime zmenu majiteľa, nájazd ani firemné vlastníctvo. Jednoducho 4 roky plnej záruky namiesto obvyklých dvoch. Prečo? Pretože tým strojom stopro veríme. Sami na nich máme odjazdené už nejaké tie desaťtisíce kilákov. Bez poruchy.

Testovacie jazdy

Aby si mašinám Voge mohol veriť aj ty, nemáme problém ti ich požičať na testovanie. Nečakaj, príď, a mašiny poriadne prevetraj. Nech vieš, do čoho ideš a čo od nich môžeš čakať. Že to máš ďaleko? No problemo, naložíme a prídeme za tebou!

Demo stroje

Predvádzačky ti dodáme za mega výhodné ceny. Ale bacha, naše demo mašiny majú jednu nevýhodu. Keď sa ti na to raz posadí zákazník, nebude z toho chcieť zliezť. Máme odskúšané.

Fešné handry pre mechošov aj predajcov

Nenútime. Ponúkame. Vieš jak to chodí – štýlové oblečko podtrhne profesionalitu tvojho tímu.

Reklamný matroš

Vybavíme ťa katalógmi, vlajkou aj koberčekmi ak budeš chcieť. A na tvoje akcie ti požičiame obrandované stany.

Šanca byť v regióne medzi prvými

Uvidíš, že na tieto neokukané krásky sa k tebe budú chodiť pozerať ľudia zo širokého okolia. Teda ak do toho s nami pôjdeš skôr ako tvoj najbližší konkurent. Tak to neprekaučuj a chyť šancu za riadidlá.

Podpora na webe a na sockách

Keď to spolu rozbehneme, dáme o tom s plnou parádou vedieť na našom Instagrame aj Facebooku. A kľudne prídeme nafotiť tvoj vyfešákovaný showroom. Radi tiež prezdieľame posty s tvojimi akciami. A samozrejme ťa s láskou a nehou prišpendlíme na online mapu našich predajcov.

Pohodové akcie pre parťákov

Na pravidelných Gorexiádach ti predstavíme nové stroje. Zasúťažíš si o hodnotné ceny. Lepšie sa spoznáme. Pokecáme, popijeme, pojazdíme. Teda v obrátenom poradí samozrejme. Sejfty first!

Čo k spolupráci potrebujeme

Úprimné nadšenie

Fakt nehľadáme priekupníkov, ale podobne zapálených bláznov, ako sme my.

Férový prístup

K nám aj k zákazníkom. Pretože vrana k vrane sadá, dobrú motorku si hľadá.

Famózny servis

Lebo bez neho spokojných zákazníkov mať nebudeš. A o spokojných ľudí nám ide vždy v prvom rade

Fajné priestory

Nie kamrlík, v ktorom sa ani neotočíš. V takom bude za Popolušku aj ta najnablýskanejšia motorka

Že veľkorysé priestory zatiaľ nemáš, ale ostatné ti nechýba? Daj nám vedieť. Preberieme. Podumáme. Pomôžeme. Nemusíš mať showroom nablýskaný jak butiky v Zlatej uličke. Hlavné je, aby sa u teba nich zákazník cítil dobre, rád sa vracal a mal si kde mašiny poriadne vyskúšať.

Kámo, Čínu u nás nikto nepredá. Fakt

martin-cepela

Martin „Děda“ Čepela
duše i srdce GOREXu

Pozri, osobne sa mi do čínskych motoriek ísť nikdy nechcelo. Učil som sa v Jawe a makal tam až do revolúcie. Motorky sú pre mňa fakt srdcovka. Viem, ako rýchlo dokážu lietať, a sakra dobre viem, aké dôležité je mať spoľahlivý stroj. Čínskym mašinám som v tomto dlho neveril.

Lenže dneska vidím VOGE až do krku, vidím tie materiály, spracovanie a bezporuchovosť, a môžem sa komukoľvek pozrieť do očí a povedať jediné: Kvalita Voge v hocičom strčí do vrecka aj japonské stroje. To odprisahám. Na život mojej najmilšej mašiny!

Problém je, že kopec ľudí pozerá na čínske stroje rovnako ako ja pred 10 rokmi. Nedocvakne im, že všetky svetové značky si v tej Číne nechávajú robiť buď väčšinu dielov, ale častejšie rovno celé stroje. Už im nedôjde, že vďaka tomu majú Číňania prístup k všetkým špičkovým technológiám a že sa pri výrobe pre iné značky neskutočne veľa naučili. Ľudia nevidia, že keď sa všetky tieto výhody spojili s čínskym workoholizmom, je Čína už dávno pred Európou.

Nebudem kecať. Neplatí to pre všetkých. Ale konkrétne Voge schádzajú z úplne rovnakej výrobnej linky ako bavoráky. Iba tým celým chcem povedať, že je dobré nezatvárať pred Čínou oči, ako som to kedysi robil ja.

Ak ich chceš tiež otvoriť, kľudne sa zastav. Vážne! Pokecáme, prejdeme čínske mašiny, pozrieme im pod sukne. Nech si si 100 % istý, že svojim zákazníkom nepredávaš mačku vo vreci. To od teba nikto nechce. My, ty ani oni. Rozumieš? Tak nečakaj a príď!

Čo hovoria o spolupráci naši dnešní parťáci

S Gorexem sa nám obchoduje super. Spolupracujeme už 10 rokov, doteraz sme nemali žiadny problém či už s dodávkou tovaru alebo reklamáciou. Perfektná komunikáciu či s Alešom v sklade alebo so samotným Martinom, proste keď sa niečo dohodneme, platí to.

JJ moto, Zvolen

V prvom rade maju ludsky, normalny pristup. Na nic sa nehraju. Sú priamy, kamaratsky a zaroven profesionali. Vedia podporit, poucit, ale aj upozornit na mozne problemy.

LMD moto, Nove Mesto nad Váhom

Výborná komunikace, přátelský přístup, vždy ochota pomoci. Zatím jsem neměl žádný problém, vždy veškeré akce proběhly na jedničku.

Carworx, Chomutov

    Tiež chceš férovú spoluprácu, ktorá ti prinesie spokojných zákazníkov?

    Sieť predojcov VOGE

    V našej sieti je miesto aj pre tvoj showroom.
    Zatiaľ. 

    Ale možno si už teraz naň brúsi zuby tvoj najbližší konkurent. Tak nečakaj a ozvi sa skôr, radšej hneď!