VOGE 300 R

  Trojstovka, ktorá je v meste ako doma

  Objem motora
  292 cm³
  Výkon
  21 kW
  Vodičský preukaz
  A2
  Spotreba
  3,3 l/100 km
  vybrať variantu

  Vyberte: Variantu.

  3 790
  3 790 €

  Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  Poď sa zoznámiť

  Voge 300 R-Black-Red.jpg

  Mám jeden valec, som nahaté trojkilo, no naučím ťa, ako si užiješ v meste, aj za jeho hranicami

  Som jednovalcový trojkilový naháč, ktorý vďaka výkonu 21 kW (28,5 k) osedlajú aj začínajúci jazdci. Alebo tí, ktorí sa teraz necítia na niečo silnejšie a potrebujú nabrať istotu. To však rýchlo prejde. Sedadlo mám 790 mm nad zemou, takže zo mňa dosiahneš na zem, aj keď nepatríš medzi dlháňov či supermodelky. Hneď, keď si na mňa sadneš, zistíš, že my dvaja si budeme rozumieť.

  Veľmi dobre viem, ako zažiariť. Nielen vďaka sexi krivkám v úspornom kostýme, za ktorými sa otočia všetky hlavy, ale aj pomocou LED svetiel. Vôbec sa s tým nepáram, LEDky mám úplne všade. Veď treba, aby sme videli my a všetci videli nás.

  Stačí mi aj jeden valec a 24,5 Nm krútiaceho momentu, aby som ti ukázala všetky zákutia mesta a vytiahla ťa aj do nepoznaných končín na vidieku. A keď bude treba, zastavím s pomocou dvoch 300 mm kotúčov vpredu a jedného 220 mm vzadu. Keď bude treba brzdiť veľmi silno, postráži nás ABS. Vpredu mám obrátenú vidlicu, takže koleso vždy spoľahlivo skopíruje vozovku. A tvoje sebavedomie porastie s každou zákrutou.

  Rovnako tak aj tvoja chuť jazdiť. Do nádrže sa mi zmestí 15 litrov benzínu, čo pri spotrebe do 3,5 l/100 kilákov znamená, že zájdeme aj za hory a doly. Myslím aj na tvoj telefón. Ten si za jazdy môžeš dobíjať z USB konektora. A na mojom prehľadnom displeji podsvietenom oranžovou farbou sa dozvieš všetky potrebné informácie vrátane zaradeného kvaltu či množstva benzínu, ktoré nám zostáva na vyvádzanie.

  Technické údaje

  Motor

  Objem motora 292 cm3
  Typ motora štvortaktný jednovalec DOHC
  Maximálny výkon 21 kW (28,2 Ps) / 8 500 rpm
  Maximálny krútiaci moment 24,5 Nm / 6 500 rpm
  Kompresný pomer 11:1
  Sekundárny pohon reťazou
  Prevodovka manuálna, 6 rýchlostných stupňov
  Štartér elektrický
  Chladenie vodou
  Emisná norma EURO 5
  Emisie CO2 75 g/km
  Systém dávkovania paliva elektronické vstrekovanie Bosch
  Objem nádrže 15 litrov
  Spotreba paliva 3,3 l/100 km
  Maximálna rýchlosť 128 km/hod

  Brzdy a podvozok

  Odpruženie vpredu 35 mm Upside-down vidlica, zdvih 100 mm
  Odpruženie vzadu kyvná vidlica, nastaviteľný tlmič, zdvih 110 mm
  Pneu vpredu 110/70-R17
  Pneu vzadu 150/60-R17
  Brzdy vpredu 2x dvojpiestkové strmene, 2× kotúč (ø 300 mm)
  Brzdy vzadu jednopiestkový strmeň, 1× kotúč (ø 220 mm)
  ABS áno - antiblokovací systém Bosch

  Rozmery a hmotnosti

  Rozmery (D׊×V) 1 965 × 785 × 1 070 mm
  Pohotovostná hmotnosť 170 kg
  Výška sedadla 790 mm

  Prezri si detaily

  voge-300-r-detail-tachometr-696x464.jpg

  Všetko pod okom

  Jazdíš, jazdíš, no občas potrebuješ hodiť očkom či je všetko v poriadku. Či máš dobre zaradené, akú máš výkonovú rezervu, prípadne koľko benzínu ti zostáva v nádrži na šantenie. Na to všetko mám jasnú a dobre čitateľnú odpoveď. Na LCD displeji s dráždivým oranžovým podsvietením.

  voge-300-r-detail-led-osvetleni-696x464.jpg

  Ukážem ti cestu

  Tma nie je dôvod, aby si prestal jazdiť. Na to, aby si videl skoro ako cez deň, mám predsa LED svetlá. Môžeš mi veriť, nie sú to žiadne chabé sviečky, s tmou sa vedia pekne porátať. A aby nás poriadne videli aj zozadu, mám LED aj tam a v smerovkách.

  voge-300-r-detail-brzdy-696x464.jpg

  Bezpečnosť nadovšetko

  Obrátená vidlica vpredu, na nej dva kotúče s priemerom 300 mm, pričom každý drvia dva piestiky, vzadu sa jeden piestik opiera o 220 mm kotúč. Pre viac istoty to celé riadi ABS od Boscha. Nehrozí nám žiadne prekvapenie, pred ktorým by sme nevedeli bezpečne a s istotou zastaviť.

  voge-300-r-detail-vyfuk-696x464.jpg

  Budú o nás vedieť

  Okrem toho, aby nás videli, treba, aby nás aj počuli. Preto mám výfuk frajersky vyvedený do strany a zrezaný ešte pred zadnou vidlicou. Aj keď mám iba jeden valec, viem z neho vydať zvuk, ktorý dá všetkým najavo, že teraz ideme my. Neboj, pri všetkej počestnosti.

  voge-300-r-detail-sedacka-696x464.jpg

  Bez problémov dosiahneš nohami na zem

  Na sedadlo vo výške 790 mm nemusíš byť žiadny dlháň, ani žirafa. Jednoducho zastavíš a v pohode a bez stresu zložíš nohy pevne na zem. Zamatový povrch a spracovanie mojej sedačky nikomu nedovolí prejsť okolo bez toho, aby ma aspoň nepohladil.

  voge-300-r-detail-motor-696x464.jpg

  Ako vieš počítať?

  Keď začínaš jazdiť, chceš najmä natankovať a užívať si každú zákrutu a novo objavený kút mesta. Keďže som predovšetkým pre mladých, dáme si na začiatok jednu malú matematickú hádanku. Do mojej nádrže načapuješ 15 litrov benzínu a ja si z neho cucnem tak 3,3 l na 100 kilákov. Už vieš, ako ďaleko zájdeme?

  Naskoč do sedla

  Na stiahnutie

  Hoď očko aj na ďalšie mašiny Voge zo série Naked

  Nájdi si náš partnerský showroom Voge

  Príď k nám alebo k niektorému z našich parťákov do predajne Voge, kde si môžeš mašinu prezrieť naživo, ohmatať si ju alebo rovno poriadne otestovať.